Міні-готель в Одесі “Bortoli”

Міський готель Bortoli розташований в найбільш колоритному районі Одеси — на вулиці Торговій. Прямо навпроти готелю й донині знаходиться той самий Новий ринок, який розпочав свою активну торговельну діяльність у 1810 році.
Цікавим є той факт, що саме в цій будівлі колись знаходились торгові ряди, спроектовані одним з найпопулярніших архітекторів того часу — Ф. К. Боффо.

DSC_8700

Номери готелю

Розташування

City-готель Bortoli розташований на одній з найбільш історично значущих вулиць Перлини біля Чорного моря, на Торговій. З початку XIX століття тут життя б’є ключем, оскільки частина торговців була вимушена переміститися с місця нині відомого як Привоз сюди, на Новий ринок. Буквально за два квартали знаходиться найвідоміша пішохідна вулиця Одеси — Дерибасівська. А звідти рукою подати до інших важливих пам’яток та місць.

Переваги

Ваш відпочинок — наша робота

Ми робимо все, аби ваше проживання у готелі «Bortoli» кожному запам’яталось як чудово проведений час. Саме тому наш недорогий міні-готель в Одесі продуманий у своєму виконанні:

  • Сучасний — наш готель розташований в історичній будівлі, ала інтер’єр та комунікації виконані за останнім словом моди та науки;
  • Зручний — гостям пропонується холодильник, кабельне ТБ, кондиціонер, безкоштовний Wi-Fi, звукоізоляційні вікна — ніщо не заважатиме відпочинку, навіть шум з центральної вулиці Одеси;
  • Дизайнерський — внутрішня оздоба готелю гарна, без надмірної навантаженності деталями та яка так і манить відпочити;
  • Практичний — до послуг постояльців готелю є власний co-working — для тих, кому необхідний постійний доступ до комп’ютеру, він розрахований на 7 робочих комп’ютерів, наявний принтер. Для тих, хто приїхав до Одеси саме відпочивати, у «Bortoli» є затишна тераса та міні-парк.

В нас є все необхідне для відпочинку та роботи, тому нашими постійними гостями є туристи, ті, хто полюбляє відрядження, усі бажаючі зупинитися у не дорогому, але якісному готелі.

Фотографії готелю

Галерея Bortoli

Вперше в Одесі?

Ми підкажемо Вам,

що подивитись

Номери

Зупиніться в Bortoli

На ваш вибір 10 комфортних номерів в центрі Одеси.