Пам'ятки Одеси які можна подивитися за 24 години
Пасссаж

Головні пам’ятки міста, які можна подивитись за 24 години

Share

Одеса — місто біля Чорного моря дає змогу відчути себе вільним, дещо легковажним, адже це буквально український аналог Ватикану. Одесити — унікальні особистості з приголомшливим почуттям гумору, гостинністю та красою. Рекомендуємо подивитись саме на одеські місця, щоб увібрати у себе дух Перлини біля моря!

Привоз

Одеський Привоз

Першою зупинкою, авжеж, буде «той самий» Привоз. Перші покупці зіткнулися з уїдливістю продавщиць ще у 1827 році. З тих самих пір місце зазнало деяких змін, адже корпуси то будували, то зносили. Однак та сама манера вести торгівлю суто «по-одєскі» зовсім не змінилась. Тому, щоб одразу просякнути духом, слід прийти сюди, поторгуватися від душі, скуштувати все, що тільки можна, і придбати справжніх чорноморських раків. Будьте певні, поставивши питання щодо свіжості риби, ви почуєте у відповідь: «О чем речь, только с моря!».

Улица Дерибасовская

Вулиця Дерибасівська

Наступним важливим пунктом стане найвідоміша прогулянкова вулиця міста — Дерибасівська. Обов’язково відвідайте пам’ятник Осипу Дерибасу, постійте поряд із ним та подумайте, як йому вдалося збудувати таке прекрасне місто. Гуляйте повільно, смакуючи кожен булижник, який збережено з 1815 року. Кожен з них пам’ятає, як по мостовій ходив Пушкін та граф Воронцов, Утьосов та Віра Холодна. До речі, в самому кінці Дерибасівської на вас чекає пам’ятник Леоніду Осиповичу, а дещо далі — той самий дванадцятий стілець. Там же розкинувся прекрасний Міський сад, де по вечорах грає живий оркестр, а одесити танцюють та відпочивають.

Здание Пассажа

 Пассаж

Навпроти Міського саду розташований одеський Пасаж. Таких місць в Одесі було багато, але тепер він один-єдиний та знаходиться на Дерибасівській, 33. Тут можна зробити зачіску, випити каву, придбати автентичні українські сувеніри та просто насолодитися красою архітектурної композиції. А в похмуру погоду можна сховатися та спостерігати, як краплі дощу б’ють по скляному даху.

На виході з Пасажу ви потрапляєте на вулиці Преображенську. Прямуючи через трамвайні шляхи, ви звернете увагу на фонтан. Навколо нього завжди велика кількість художників, які продають свої картини. Тут ви зможете придбати унікальні роботи, нехай і не таких відомих митців як Моне, але все ж таки суто одеських.

Одесский национальный академический театр оперы и балета

Одеський Національный Академічний театр оперы та балету

Після візуального насолодження час перейти до морального. За цим пропонуємо вирушити в Оперний театр. Чи треба казати, що саме Одеський Оперний є другим найпрекраснішим театром в усьому світі? Так от, він багатостраждально переніс не один катаклізм і завжди вражав своїм пишним оздобленням. Ви можете сміливо зайти всередину та попросити про екскурсію. Повірте, ви дізнаєтесь набагато більше, аніж будь-де! А ще зможете подивитись на оригінальні костюми, які брали участь у найперших спектаклях.

Приморский бульвар

Приморський бульвар

Після вечірнього спектаклю слід звершити променад по Приморському бульвару. Від пам’ятника Пушкіну, який стоїть спиною до Одеської міської ради. Чому? Цікава історія, яку ви почуєте, якщо приєднаєтесь до випадкової екскурсії прямо там, під пам’ятником. Або запитаєте одеситів, вони обожнюють її розповідати. Так от, наступним стане монумент герцогу де Рішельє, на якого слід подивитися з другого люка. Ні в якому разі не робіть цього — це моветон. Рішельє дивиться прямо на Потьомкінські сходи, що ведуть до морського вокзалу. Ввечері там приголомшливий вид. Рекомендуємо!

Свяжитесь с нами!