Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sites/bortoli.com.ua/wp-content/plugins/reda-theme-plugin/acf-typography/acf-typography-v5.php on line 51
Що подивитися в Одесі - блог міні-готелю Bortoli

Що дивитись

Головні пам’ятки міста, які можна подивитись за 24 години.

Одеса — місто біля Чорного моря дає змогу відчути себе вільним, дещо легковажним, адже це буквально український аналог Ватикану. Одесити — унікальні особистості з приголомшливим почуттям гумору, гостинністю та красою. Рекомендуємо подивитись саме на одеські місця, щоб увібрати у себе дух Перлини біля моря!

Одеський Міжнародний Кінофестиваль

odessa-film-festivalЩороку в Одесі проходить Кінофестиваль, на якому демонструють кращі кінострічки року, а також відомі та гучні роботи свого часу. Вперше його провели у 2010 році, а головною його метою є популяризація якісного інтелектуального продукту, виробленого в Україні. З того моменту цей фестиваль можна назвати однією з найочікуваніших подій літа.

Пішки по Одесі: старовинна архітектура

ПасссажВсі, хто побував в Одесі, погодяться, що у неї є особлива чарівність. Бруковані вулички, старовинні дворики і безліч пам’ятників архітектури — все це є візитною карткою Перлини біля моря. План Одеси 1794 року передбачив геометрично правильну, регулярну забудову вулиць. Неспроста місто будували відомі в той час архітектори: Франц Фраполлі, Олександр Бернардацці, Франц Боффо і багато інших.

Незвичайні пам’ятники Одеси, які вас здивують

У дев’ятнадцятому столітті у Одеси був негласний статус третьої столиці, після Петербурга і Москви. Тому не дивно, що з кожним роком скульптур ставало все більше. Крім того, місто завжди славився своїм гумором і неординарністю, що відбилося і на пам’ятниках. Мабуть, тут немає простих нудних монументів, всі вони незвичайні.

Свяжитесь с нами!