Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sites/bortoli.com.ua/wp-content/plugins/reda-theme-plugin/acf-typography/acf-typography-v5.php on line 51
Щорічний Кінофестиваль в Одесі | Mini-hotel Bortoli
the-odessa-international-film-festival

Одеський Міжнародний Кінофестиваль

Share

odessa-film-festival

Щороку в Одесі проходить Кінофестиваль, на якому демонструють кращі кінострічки року, а також відомі та гучні роботи свого часу. Вперше його провели у 2010 році, а головною його метою є популяризація якісного інтелектуального продукту, виробленого в Україні. З того моменту цей фестиваль можна назвати однією з найочікуваніших подій літа.

the-odessa-international-film-festival

В рамках цих 9 днів (саме стільки триває захід) проходять різноманітні зустрічі, вечірки, покази, майстер-класи та конкурси. На декількох сценах під відкритим небом демонструють вільні покази для усіх бажаючих, а в кінотеатрі Родина та театрі Музичної комедії — закриті покази для тих, хто придбав абонемент.

Також під егідою ОМКФ проводиться Літня школа протягом семи днів. Тут усі передові всесвітні та українські кінематографісти дають безцінні поради початківцям, а також діляться своїми думками з приводу сучасного кіно. А може навіть і вінтажного.

Це відмінний привід вдягти вечірнє вбрання та вийти на червону доріжку. Не пропустіть Одеський Міжнародний Кінофестиваль 2018!

Свяжитесь с нами!